Büyü kitabı büyüler hakkında merak edilen tüm bilgileri bir araya getirmek, ziyaretçileri doğru ve yanlışlar hakkında bilgilendirmek ve en önemlisi bu ilimlerle ilgilenmenin ne gibi etkilere yol açabileceği konusunda merakları gidermek amacıyla kurulmuştur.

Büyü yapmak istiyorum, büyü nasıl yapılır, büyü gerçek mi, büyü yapmak, büyü yaptırmak, büyü çeşitleri nelerdir, güvenilir medyumlar, büyü malzemeleri, büyülü sözler, büyü sözleri, büyü yapıldığını nasıl anlarsın, büyü yapılan insandaki belirtiler nelerdir gibi merak edilen çok konu var.

Doğrusunu söylemek gerekirse yol yakınken bu ilimle uğraşmaktan vazgeçilmelidir. Her şeyden önce bu ilim tüm dinlerde günah olarak sayılmaktadır. Diğer bir yandan en etkili büyü sadece ve sadece yüce yaradana sığınıp dilemektir.

buyu kitabi

Büyü Yapmak Günah Mı?

Evet günah, hem de bilinen bütün dinlerde. Peki büyü yapmak neden günah? Cevap aslında hepimizin bildiği kadar basit. Tanrıya inanların şüphe etmemesi gereken yegane gerçek tanrının tek olduğudur. Hiçbir dinin ya da inanışın tanrısı bir diğerinden farklı değildir. Bu gerçek deist teolojide belki de en saf ve katıksız haliyle anlatılmaktadır. Tanrı dua edilen ve duaları kabul etmesi beklenen yegane varlıktır. O’nun gücü başka hiçbir güçle kıyaslanamayacağı gibi inanış biçimi ne olursa olsun O’nun tek olduğu kabul edilmelidir. Bu kabulleniş bile bir çok dine göre ibadet niteliği taşımaktadır.

büyü günah mı

Bu sebepten ötegelmektedir ki tek tanrılı dinler nezdinde rıza almak tek hakikattir. Rıza almadan kullara yapılan fiziki ve rahmani işlemler hepimizin tanırısı, tek yaratıcı Allah tarafından lanetlemiştir. Kişinin rızası alınmadan veya cebren gerçekleştirlen herhangi bir eylem bir bakıma tanrıya şirk koşmaktan ibarettir. Ayrıca tüm gelişmiş yasalarda da suç niteliği taşımaktadır. Tanrıcılık oyunu oynamaya kalkışanların cezası tüm dinlerde en ağır ebedi cehennem yaptırımlarına çarptırılmıştır.

Büyü Kitabı Nasıl Yazıldı?

Büyü kitabı bu sorunun cevabını en doğru şekilde yanıtlayan belki de tek sitedir. İsteyerek yapılır. İstemeyi bilen, bu uğurda dua eden, Allah’tan dilenen ve dileğinden vaz geçmeyen herkes öyle ya da böyle muradına erer. Elbette Allah’ın takdiri en önemli kısımdır. O isterse olur, o istemezse olmaz. En kuvvetli büyü sadece ve sadece istemektir. Kimsenin nazarına girmeden, yaradana şirk koşmadan istemektir. Başkalarının sizin adınıza bir şey istemesi sizin istekleriniz karşısında kifayetsizdir. Asıl meziyet doğru istemeyi bilmektir. Hiçbir şey yapmadan, oturduğumuz yerden hiçbir şeye ulaşamayız. Sır adlı kitapta anlattığı gibi işin sırrı istemeyi bilmektir. Aslında bu kitapta anlatılan şey din kitaplarımızda anlatılan yegane “sır”dan başka bir şey değildir: Yaradandan istemek…

buyu nasil yapilir

Büyü çözme, büyü giderme, büyü kaldırma, büzü bozma, eşini geri döndürme büyüsü, sevgiliyi bağlanma büyüsü, evlenmeye ikna etme büyüsü, aşk büyüsü, maddi ya da manevi gideni geri getirme işlemi, eski sevgiliyi geri döndürme işlem, muhabbet büyüsü, soğutma büyüsü, çingene büyüsü, papaz büyüsü, yıldız yükseltme, borç kapatma, terfi etme, iş bulma, sevgili bulma, arkadaş bulma, dön gel, çevir gel, esma ül hüsna zikirleri gibi çeşitli sebepler güvenilir medyumlar tarafına başvurulan sebepler arasında en başta gelmektedir.

Büyü Kitabı Oku

Merak etmeyin bu sitede merak ettiğiniz her şey mevcut. Bu site büyü yapmak, büyü yaptırmak gibi konulardan tutun da en iyi büyücüler listesi başlığı altında toplanan medyum hocalar hakkında birçok yorum bulacaksınız. Korkmayın, bu sitede yer alan işin ehli kişiler birçok moderasyondan geçerek derlenmiştir ve gönül rahatlığıyla bu kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Yine de uyarmakta fayda görüyoruz. Sitemizi kopyalamış ve güvenilir medyumlar ile ilgili yanlış bilgilere sahip sitelerden sakınmanızı ve sitemize riayet edilmesi konusunda sizden ricada bulunuyoruz.

En İyi Büyücüler Listesi

Duygual ve maddi sömürü yerine büyü yapmak üzerine yol göstermeyi seçmiş medyum hocalar bu sitede sizin için derlenmiştir. İnsanların duyguları ve değerli vakitleriyle oynamak yerine onların hayatlarına fayda sağlamalarıyla duyulmuş gerçek medyumlar hakkındaki yorumları okumak için bu siteyi okumaya devam edin.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments