Anadolu geleneğine dışarıdan yerleşmiş olan at nalı büyüsü, Hristiyan ve Musevi adetlerinde yer edinmiştir ve gerek rahmani gerek şeytani disiplinlerce kullanılır. Tüm büyülerde olduğu gibi At Nalı Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde çok kötü sonuçlar doğurabilecektir. Medyumlar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen anasayfa altında yer alan Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.


at nalı büyüsü

At Nalı Büyüsü’nün Hikayesi

İnanışa göre bu büyünün kaynağı Şeytan’ın bizzat yaşadığı bir olaydır. Anlatılana göre Şeytan, dini bütün bir demirciye görünüp demircinin dövdüğü at nallarını kıskanır. Demirciden kendine de nal dövmesini isteyen kibirli Şeytan, demircinin üzerine atılıp ayaklarına nal çivilemesi üzerine korkunç bir acı hissedip bir daha asla at nallarına dokunmamaya yemin eder. Şeytan’ın acı çektiği nadir olaylardan biri olarak mitlere geçen bu hikaye birçok Latin, Süryani ve Musevi kaynaklarda da anlatılmaktadır.

At Nalı Büyüsü hangi amaçlarla yapılır?

Şeytani amaçlarla yapılan, örneğin bir kişinin ailesini, yuvasını dağıtmak; eşlerin arasını soğutmak gibi, nal büyüsünde hikayede bahsedilen demirciye lanet edilir. Boynuzlu bir hayvanın kanı bir nalın üzerine ifrit kavmine yönetilmiş Hüddamlar eşliğinde imsak vaktinden önce akıtılır. Hayvan, İslami usullere göre kesilmemeli, asla eti tüketilmemelidir. Bu büyünün oldukça tehlikeli ve karanlık olması nedeniyle çoğu medyum bu işlemi gerçekleştirmeyi reddedecektir. Ancak nal büyüsü geri döndürme ve kavuşturma amaçlarıyla da uygulandığında oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Buradaki amaç ilişkinin bozulmasına sebep olan musallatlara ve/veya iblislere karşı gerçekleştirilen kovuşturmadır.


at nalı büyüsü nasıl yapılır

At Nalı Büyüsü nasıl yapılır?

Demircilerin azizi Klement’e okunacak bazı Latince dualar olduğu için Papaz büyüsüne hakim olan bir medyumdan yardım istemeniz gerekli olacaktır. Şeytani amaçlarla yapılan nal büyüsünü bozmak için yapılan bu rahmani işlemin sonuç verebilmesi için büyüyü yapan ve yaptıran kişinin yerlerini tespit amacıyla bazı bakımlar yapılmalıdır. Büyüyü yaptıran kişinin akıbeti anlaşıldıktan sonra bir at nalı buhurlarla kutsanıp vaftiz suyuyla yıkanır ve beyaz zambaklara sarılarak bir kilisenin bahçesine gömülür. Meryem Ana’nın sembolü olan beyaz zambaklar şeytani büyünün yapıldığı nala akıtılan kanı temizleyip büyünün etkilerini ortadan kaldıracaktır.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments