Canbar Büyüsü ülkemize Mezopotamya üzerinden girmiştir. Bu büyüde gerek İrani kaynaklar, gerek Anadolu’dan Asya’ya sürülmüş Nasturilerin ilmi mevcuttur. Diğer bir yandan Süryanice metinlerle İslam geleneklerinden yararlanılır. Tüm büyülerde olduğu gibi Canbar Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen anasayfa altında yer alan Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü nasıl yapılır?

Orta Doğu’nun en etkili sihir geleneklerinden Cennet’in dört ırmağı gibi beslenen bu büyüde dengeyi korumakla görevlendirilmiş Yedi Büyük Melek’ten yardım istenir. İşlemin tamamına erebilmesi için, büyüyü yapan kişinin günahlarını sevaplarıyla örtebilen, iyi niyetle hareket eden, akır vaktine ermiş bir kişi olması gerekmektedir. Canbar Büyüsü’nde yardım istenen Yedi Büyük Melek, insanın huzurunusağlığınıaile saadetini ve evinin bereketini arttır. İş ya da okul başarısı gibi gayelerine kavuşmasınıaşık olduğu kişiyle birleşmesini sağlar. Kişiyi kem gözlerden, nazardan korur. Bu yedi alanı yöneten Yedi Büyük Melek’e yöneltilecek vefkler temiz kalple, gönülden iman ederek, Allah’ın takdirine hürmet ederek yazılmalıdır.

Canbar Büyüsü ne kadar sürede etkir?

İşlemin etkisi süresi genellikle 49 gün ile başlar. Ancak unutmayınız ki, amacı para kazanmaktan çok kendine bağışlananı insanlarla paylaşmak olan medyumlar size kesin bir tarih vermekten kaçınacaktır. Bir yalandan ibaret olan Ölümlü Dünya’da para karşılığı her iş görülebiliyor olsa da, ruhani boyutun parası, altını, malı mülkü yoktur. Tüm rahmani büyüler gibi Canbar büyüsü de kişinin mukavemeti, büyüyü yapan kişinin ustalığı, iyi niyet ve sabra göre sonuçlarında değişiklikler gösterecektir.

Canbar Büyüsü’nün etkileri nelerdir?

Canbar büyüsü, kişinin yıldızını yükselterek kalbinin derinliklerinde saf duygularla istediklerini ona getirmeye yarar. Bu amaçla, kişi yıldızını düşürecek, melekleri ondan öte koyacak etkiler vuku bulursa işlem yenilenmeli, okunması gereken dualar tekrarlanmalıdır. Böylece yapılan işlemlerin etkisi üzerinde birikim yaşanacak ve bir önceki gerçekleştirilen işlem daha da kuvvetlenecektir. Unutulmamalıdır ki; diğer tüm işlemlerde olduğu gibi tevhid ve sabır sonuç alabilmek adına muhakkak en yüksek mertebelerde tutulmalıdır.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments