Çevirgel Büyüsü ya da diğer adıyla Döngel Büyüsü internette en çok aranan geri döndürme işlemlerinden biri. Hakkında o kadar çok bilgi var ki; artık bu bilgiler önemli bir bilgi kirliliğine yol açmış vaziyetteler. Tüm büyülerde olduğu gibi Çevirgel Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen anasayfa altında yer alan Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.

Çevirgel Büyüsü

Çevirgel Büyüsü ne kadar sürede etki eder?

24 saat kadar kısa bir sürede etkili olabilmesiyle ilgiye mahzar olmuş olan bu büyü, yaygın inanışın aksine çok çok nadir ve zorunlu durumlarda uygulanabilir. Büyüyü yapan kişinin 24 saat boyunca zikir çeker, okuyacağı bazı dualarla trans haline geçer. Başvuran kişiye iletilen vefkler ile işlem tamamlanır. Vefklerin ilgili kişiye ulaşması ile birlikte asıl süreç etkimeye başlar ve bu süreçte sabırlı olunması şarttır.

Çevirgel nasıl sonuç verir?

Bu büyünün sonuç verebilmesi için büyü yapılan kişinin tam bir dönüm noktasında olması gerekir. Örneğin işlemin uygulandığı kişi birkaç gün içerisinde şehir değiştirecek, evlenecek ya da büyüyü yaptıran kişiyle boşanacak olabilir.

Çevirgel büyüsünün etki edebilmesi için büyüyü yaptıran ve büyünün yapıldığı kişi arasında geçmişte ya da halihazırda muhakkak bir aşk ilişkisi olmalıdır. Büyü yapılan kişinin hislerinin saf olmaması halinde bu büyünün başarılı olması mümkün değildir. İki tarafın arasında bir bağ varsa büyünün yapıldığı kişi 24 saat kadar kısa bir süre içinde vicdanında bir ağırlık hissederek eski sevdiğine dönme isteği duyacaktır.

En Etkili Geri Getirme Duaları

Çevirgel Büyüsü nasıl yapılır?

Çevirgel yapılacak kişinin ruh halinin çevirgel duasına karşılık verecek şekilde hazırlanması gerekir. Bunun için işlemin birkaç günlük bir hazırlık ve düzenli bakım aşaması vardır. Oldukça zaman, çaba ve ruh enerjisi tüketen bu büyü, yapan medyumu tüketeceği için büyüyü yaptıran kişinin medyumunu ikna edebilmesi şarttır. Unutmayınız ki daha etkili sonuçlar veren geri döndürme işlemleri mevcuttur. Çevirgel Büyüsü yalnızca son bir çare olarak yapılabilecek bir büyüdür. İlk etapta başka işlemler değerlendirilmelidir.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments