Domuz Yağı Büyüsü ya da Domuz Büyüsü oldukça tehlikeli sonuçları olan, iyi niyetli hocalarca yapılmayan bir büyüdür. Domuzun yağı, iç organları, eti ruhani ve doğaüstü varlıkları çekmek amacıyla kullanılır. Bu tür varlıklarla halihazırda iletişimi olan, bu varlıklara sözünü dinletebilen hocalarca kullanılır. Tüm büyülerde olduğu gibi Domuz Yağı Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen anasayfa altında yer alan Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.

Domuz Yağı Büyüsü Medyum Emrullah Abla +905426144193

Domuz Yağı Büyüsü nasıl yapılır?

Domuz büyüsü, bunların yanı sıra çeşitli tılsımlar okunarak, ya da domuzun kemiklerine bazı tılsımlar yazılarak mühürlenir. Oldukça korkunç, ölümcül sonuçları olan domuz büyüsü iyi niyetle yapılmaz. Büyüyü yaptıracak kişinin sonuçlarına katlanması gerekir. Domuz büyüsü eşleri ayırmak, düşmanları ortadan kaldırmak, kişinin akli dengesini bozmak ve hatta hayatını sonlandırmak amacıyla yapılır.

Domuz Yağı Büyüsü nasıl etki eder?

Domuz büyüsünün kurbanı olan kişinin gözündeki perde kalkar ve savunmasız anlarında, üzerine musallat edilen doğaüstü varlığın pençesine düşer. Kişinin sosyal hayatı biter, yalnızlaşır, müdahale edilememesi halinde hayatını kaybeder. Bütün bu korkunç sonuçlarına rağmen sıklıkla başvurulan domuz büyüsü, kulaktan dolma bilgilerle bu büyüyü yapmaya çalışan sahtekarlar nedeniyle eskisi kadar insanları korkutmuyor. Ancak şunu bilmekte yarar var, vicdan özgürlüğünü kaybetmiş ve ruhunu musallatlara bağlamış bir hocanın uyguladığı domuz büyüsü en kötü kabuslarınızı gerçek kılabilir.

Domuz Büyüsü ne kadar sürede etki eder?

Domuz Büyüsü’nün etkime süreci domuz yağının kişinin eşyaları üzerine zerk olma süreci ile doğru orantılıdır. Bu işlem birçok durumda 40 günde etkisini gösterir. Elbette bazı durumlarda gecikmeler yaşanacaktır. Gecikmelerin sebebini daha önceki yazılarda özetlenmişti. Genellikle kişinin gördüğü halüsinasyonlar ile etkisini göstermeye başlar. Bu noktadan sonra müdahale için fazla vakit kalmamış demektir. Şüphelenmeniz halinde, domuz büyüsünden korunmanın en etkili yolu düzenli olarak koruma büyüsü yaptırmaktır. Kişisel eşyanızda ya da evinizin çevresinde domuz yağı olduğundan şüphelendiğiniz bir madde bulduğunuzda sizin ve ailenizin iyiliği için güvendiğiniz, etkili bir medyuma başvurunuz.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments