Fasülye Büyüsü taze fasülye taneleriyle yapılan bir sembolik büyüdür. Benzer materyaller kullanılması nedeniyle Fasulye büyüsü sık sık Çingene Büyüsü ile karşılaştırılır. Fasulye büyüsünden çok daha fazla emek isteyen ve daha nihai sonuçlar veren Çingene büyüsü hakkında bilgi almak için ilgili kısmı okuyabilirsiniz. Tüm büyülerde olduğu gibi Fasülye Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen anasayfa altında yer alan Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.

Fasülye Büyüsü Emrullah Abla +905426144193

Fasülye Büyüsü nasıl yapılır?

Fasülye Büyüsü’ne başlamadan önce kişi öncelikle yalnız olduğundan emin olmalıdır. Yalnızlık ve sessizlik diğer tüm işlemlerde olduğu gibi bu işlem için de gereklidir.

Yıkadığınız fasulyeleri metal bir kaba yerleştirin, bunun amacı metalin iletken olmasıdır. Vücudunuzdaki elektrik kaptaki fasulyelere geçebilmelidir. Devamında medyumunuzun size sağlayacağı duayı okuyarak bu fasulyeleri önceden ıslattığınız pamuğa asla cildinize temas ettirmeden (taneler üzerinde sahiplik kurmamanız için bir kaşık vasıtasıyla bu işlemi yapmanız önerilir) yerleştirin.

Burada önemli olan pamukların altına koyacağınız vefktir. Üzerini yine dua okuyarak pamukla kapattığınız fasulyeleri çimlenene kadar her gün sevdiğinizi düşünerek sulayın. İlk filizler verildiğinde aranızdaki sevgi de tıpkı eski günlerdeki gibi filizlenecektir. Günler geçtikçe etkisinin daha da güçleneceği siz de göreceksiniz. Fasülyeler belirli bir fideye ulaştıktan sonra bu filizleri sevdiğiniz yakın bir yere ekmeniz gerekmektedir. Böylece işlemin etkisi katlanacaktır. Bu büyüye başka kaynaklarda nohut büyüsü olarak da rastlamanız mümkündür.

Fasülye Büyüsü nasıl yapılır?

Ne kadar sürede etki eder?

Öteki büyülerin aksine nadir malzemelerle yapılmaması nedeniyle popüler olan bu büyünün vefksiz ve çimlendirmesiz yapılan halleri de mevcuttur ancak bu şekilde büyünün sonuç verebilmesi için sevdiğinizi doğadışı varlıkların tanıyabileceği ölçüde kalbinizde hissetmeniz gerekmektedir. Medyumunuzun sağlayacağı vefk doğadışı varlıklarla iletişiminizi hızlandırırken, çimlendirme işlemi de sevginizi somutlaştırır. Doğadışı varlıklarla halihazırda teması olan biri değilseniz isteğinizin vefk ve çimlendirme olmadan sonuç verebilmesi pek mümkün olmayacaktır. Gerekli görülen hallerde, örneğin filizlerde kuruma ya da filizlenmenin gecikmesi gibi, medyumunuza danışıp vefk takviyesi isteyebilirsiniz.

Tags:
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments