Karabiber Büyüsü malzemelerinin her evde bulunmasından ötürü ülkemizde sıklıkla yapılan, doğru yapıldığında sonuç verdiği anlaşılmış, Anadolu geleneğinde yer edinmiş bir büyüdür. Tüm büyülerde olduğu gibi Karabiber Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen sitede yer alan Medyum Yorumları sayfasını okuyun.


Karabiber Büyüsü

Karabiber Büyüsü nasıl yapılır?

41 adet top karabiberin teker teker gerekli tılsımlarla ve Havas İlmi’nde adet olunduğu üzere dualarla efsunlanması, sonrasında da süzme bal ile karıştırılarak beklemek bırakılması ile yapılır. Bu aşamaya kadar karabiber büyüsünün her evde yapılabileceğini düşünmüş olabilirsiniz. Ancak size tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz; Bu büyünün en etkili hali Hüddam yardımında yapılmasıyla gerçekleşir. Hüddam işbirliği bu alanda deneyimli olmayan, bir alimden el almamış biri için son derece tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Dolayısıyla dikkatli olunması önerilir.

Karabiber Büyüsü’nün etki süresi nedir?

Karabiber Büyüsü’nün tutması kimse tarafından garanti edilemese de; kısa süre içerisinde etkisini gösterebilen bir büyüdür. Daha da önemlisi bu büyü uzun yıllar boyunca etkisini sürdürmeye devam eder. Kimi çiftlerde bir ay etkisini sürdürürken kimi çiftlerdeyse altı ay etkisini sürdürdüğü görülmüştür. Her büyü, işlem ve vefkte olduğu gibi Karabiber Büyüsü’nde de etki süresi tevhid, iyi amel ve sabırla doğru orantılıdır.Karabiber Büyüsü nasıl etki eder?

Bu büyü, bir kişinin aşık olduğu kişiyle evlenmesi, oğlunu ya da kızını uygun gördüğü biriyle evlendirmesi amacıyla yapılır. Karabiber büyüsü ile giden eşi geri döndürmek de mümkündür. Kişinin yıldıznamesi incelenerek uygun düşen bir günde, yıldız yükseltme ve koruma işlemleri yapılarak Hüddam çağrılmalıdır. Hüddam Apraziyal Efendi, kendisine sözü geçebilecek birisi tarafından çağırıldığında kendisini çağıran kişiyi aldatıp tuzağa düşürebilir, hatta bu Hüddamların çıplak gezmesi nedeniyle pek olası olmamasına rağmen; göze görünür hale bürünmesi üzerine kişi aklını yitirebilir. Bütün bu nedenlerden dolayı bu alanda hakimiyeti olan bir medyuma danışarak bu işlemi gerçekleştirmek, kendi başınıza hareket etmemek en doğrusu olacaktır.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments