Kaşık Büyüsü Anadolu’da çok yaygın olarak yapılan bir büyü çeşididir. Tıpkı fasulye büyüsü gibi zahmetli olmaması nedeniyle yaygınlığını korumaktadır. Fani ve ruhani dünyaları sembolize eden iki tahta kaşığın üzerine tarafların ve annelerinin isimleri yazılır. Bu isimlerin mühürlenmesi açısından yazıların tahta kaşıklara kazınması ya da kaşıkların yakılarak yazılması tavsiye edilir.

Tüm büyülerde olduğu gibi Kaşık Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.


Kaşık Büyüsü Medyum Emrullah Abla +905426144193

Kaşık Büyüsü nasıl yapılır?

Kaşıklar bazı dualar ve tılsımlarla ve amaca göre birbirine bağlanır. Kaşık büyüsü, iki insanın kavuşması ve ayrılmaması amacıyla yapılıyorsa kaşıkların oyuk tarafları birbirine, ayrılmaları isteniyorsa oyuk tarafları sırt sırta gelecek şekilde bağlanarak tamamlanmalıdır. Büyünün önemli kısmı ise bu kaşıkların bir gece vakti bir mezarlığa gömülmesidir. Şeytani varlıklardan korunmak amacıyla medyumunuzun sağlayacağı muska olmadan bu tür yerlere gece vakti girmemenizi tavsiye ederiz. Kaşıklar toprağın altında kaldıkça iki insan mezara dek birlikte olur. Toprağın altına girdiği andan itibaren sizi sembolize edecek olan kaşıkların tahta olması gerekir. Unutmayınız ki doğadışı varlıklar, tıpkı sizin bedeniniz gibi çürüyüp toprağa karışabilecek bir nesneyi sizinle eşleştirir, ancak insan yapımı olan cam, seramik, metal gibi maddeler onlara yabancıdır. 

Ne kadar sürede sonuç verir?

Kaşık Büyüsü’nün ne kadar sürede sonuç vereceği bütün rahmani işlemlerde olduğu gibi Allah’ın takdiridir. Elbette işlemlerin sonuçları işlemin merkezindeki kişinin tevhidi ve sabrı ile ilişkilidir. Bunun yanısıra, hedef alınan kişinin yıldızının mertebesi ve bu yıldızın gücü, kişinin üzerinde koruma büyüsü olup olmaması bu süreci etkileyecektir. Kaşık Büyüsü’nün maharetli ellerde yapılması, kişilerin yıldızının yüksek olması durumlarında bu süre hissedilir ölçüde kısalacaktır. İşlemin sonuç verme süresi istenilen sonuca göre değişiklik göstermekle beraber nihai sonucun en hayırlı vakitte alınacağı kesindir. Unutmayınız ki bu tür işlemler isteklerinizi dile getirmede bir araçtır; Allah’ın takdirinin önüne geçilemez. Kaşık Büyüsü’nün yapılış süreci ve hazırlık aşamasında medyumunuzla iletişim halinde olmanız halinde işlemde herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments