Kuru Üzüm Büyüsü en kadim medeniyetlerin beşiği Akdeniz Havzası’nın insanoğluna binlerce yıldır sunduğu bir armağan olan üzüm tanelerinin kurutulması ile gerçekleştirilir. Türkçe’de Zebur adıyla geçen Psalmoi tılsımlarının her bir taneye tek tek üflenmesiyle üzümler mühürlenir. Havas İlmi’ne muktedir medyumların geri döndürme işlemlerinde sık başvurduğu bir yoldur. Tüm büyülerde olduğu gibi Kuru Üzüm Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen Medyum Yorumları sayfasını okuyun.


Kuru Üzüm Büyüsü

Kuru Üzüm büyüsü ne işe yarar?

Bir nimet vasıtasıyla yapılan diğer büyüler gibi adak görevi görür. Genellikle arasına soğukluk girmiş eşlerin, ayrılığın eşiğinde olan sevdalıların ya da çoktan gitmiş olanların geri döndürülmesi amacıyla kullanılanılır. Bu büyünün gerçekleştirilmesinde ebced hesabı göz önünde bulundurularak hareket edilmesi gerekir.

Kuru Üzüm Büyüsü nasıl yapılır?

Kuru Üzüm Büyüsü, kendi evinizde de bulabileceğiniz bir malzemeyle yapıldığından evde yapılabilecek büyüler arasında olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak sizleri uyarmak zorunda hissediyoruz; Havas ilmi uyarınca yapılan bu tür büyüler yüksek uzmanlık gerektirir. Bu tür işlemlerin sonuç vermesini istiyorsanız öncelikle medyumunuza Kuru Üzüm Büyüsü’nün size derman olup olmayacağını sormanız gerekir. Bu süreç biraz vakit alacaktır. Bunun nedeni gerek giden kişinin gerekse büyüyü yaptıran kişinin yıldıznamesinin okunmasının gerekmesidir.Yapılan ön hazırlığın ardından, tıpkı tespih büyülerinde olduğu gibi kadın ve erkek için 11’er, aradaki kişiler için de 11 tane kuru üzüm üç Cumartesi günü eşref saatlerinde efsunlanmalıdır. Şabat günü Zebur’dan okunacak tılsımlar ve İbrani dilinde hazırlanan vefklerle birlikte kuru üzümler ağaçlık, tenha bir yerde toprağın altına gömülür. Adanan adak doğru hazırlanmış olması halinde kabul görecektir. Bu noktadan sonra eğer büyüyü kendiniz yapıyorsanız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz çünkü öteki alemden misafirleriniz olacaktır. Büyüyü güvenilir bir medyum aracılığıyla yaptırmanız sizin için en uygunu olacaktır. Bu noktadan sonra medyumunuzun vereceği vakitte büyüde kullanılan meyveler tekrar tomurcuklanacak, aranızdaki sevgi yeniden doğacaktır.

Kuru Üzüm Büyüsü ne kadar sürede sonuç verir?

Yapılacak bakımların ardından büyünün sonuç verme ihtimalini kuvvetlendirmek amacıyla yıldız yükseltme işlemi yapılmasında fayda görülür. Yıldız Yükseltme işleminden sonra yaklaşık 49 günde hareketlenme görülecektir. Unutmayınız ki bu tür işlemler evrenin olağan dengesine müdahale niteliğindedir ve bunca büyük bir işe kalkışmadan önce hem büyüyü yapan hem de yaptıran kişinin kendini güvende hissedebilmesi adına bazı önlemler alması zorunludur.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments