Nohut Büyüsü tarımın başladığı Mezopotamya coğrafyasının bizlere bir armağanıdır. Yerleşik hayata geçişin ilk zamanlarından bu yana uzanan, ülkemizde en çok Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde iz bırakmış bir büyüdür. Yeni keşfedilen Göbeklitepe ve çevresindeki kutsal yerlerde, nohutun ayinlerde kullanıldığı rivayet olunur. Edessa yani Urfa’ya yerleşmiş Süryani, Ermeni keşişlerin bizlere bıraktığı elyazmaları ve sürekli yapılan bir büyü olması nedeniyle günümüze kadar ulaşabilmiştir. Tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen Medyum Yorumları sayfasını okuyun.

Nohut Büyüsü Medyum Emrullah Abla +905426144193

Nohut Büyüsü Ne Amaçla ve Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü çok farklı amaçlarla da kullanılabilir. Ancak genellikle giden eşi geri döndürme, soğukluğu giderme ve aile saadetinin devamı gibi amaçlarla başvurulan bir büyüdür. Anadolu’da tarımı başlatan toplumların bir geleneğidir. Bereketi ve soyun devamını sağlama, ev huzurunu devam ettirme gibi amaçlarla dişi varlıklara tahıllar sunulmuştur. Günümüzde de bu geleneğin tezahürü olarak nohut adağı şeklinde uygulanır. Nohut büyüsünün adak öncesi hazırlığını siz de yapabilirsiniz. Bu işlemler için Süryani alimlerden el almış bir medyumla çalışmanız önerilir. Süryani el yazmalarından hareketle okunacak bazı vefkleri kullanılmalıdır. Her tanesini yenecek kıvamda haşladığınız 33 nohut ile geri dönmesi gereken kişinin yaşadığı evin yakınlarına gömmeniz gerekecektir.

Nohut Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Büyünün etki süresi Allah’ın takdirine göre değişir. Ancak gömünün yapıldığı geceyi müteakiben beş gün içinde efsunlanan kişinin hal ve hareketlerinde birtakım değişimler olacaktır. İlk gün ve gece boyunca kişide unutkanlık baş gösterecektir. İlk günün sonlandığı imsak vaktinden ertesi günün imsak vaktine kadar kişi rüyalanacaktır. Rüyasında büyüyü yaptıran kişi ile yaşayacağı hayat ona müjdelenecektir. Bu tatlı uykudan uyanmak güç olacak, kişi gün boyunca uykusuzluk çekecektir. Üçüncü günde kişi yerini yadırgayacak, sanki hergün gittiği yerler ona yabancı gelecektir. Bu durumun bir tezahürü olarak kişide sakarlık peydah olur. Herhangi bir kaza bela ihtimaline karşı yıldız yükseltme ve koruma büyüleriyle takviye yapılması tavsiye edilir. Dördüncü günde kişi tek bir anını büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeden geçiremez. Son olarak beşinci günde kişi pişmanlık içinde eşiyle bir araya gelmek ister. Bu süreç genel itibariyle bu şekilde işlese de büyü yapılan kişinin üzerindeki işlemler bu zamanı daha uzun kılabilir.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments