İç Çamaşırı Büyüsü kişiye ait giysilerin kullanılmasıyla yapılan bağlama büyülerine verilen addır. İnanışa göre, büyünün etkisinin arttırılması için kişinin tenine değen giysilerinin kullanılması olumlu sonuç verir. Tüm büyülerde olduğu gibi çamaşır büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. En iyi medyumlar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen anasayfa altında yer alan Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.


iç çamaşırı büyüsü

İç Çamaşırı Büyüsü hangi amaçla yapılır?

En başta cinselliğin arttırılması amacıyla kullanılsa da kişinin geri döndürülmesi, ayrılıktan vazgeçirilmesi, unuttuğu duygularının yeniden alevlendirilmesi gibi amaçlarla kullanılabilir. Çamaşır büyüsü, kişiye ait çamaşırın bazı vefkler ile birlikte suda bekletilmesiyle uygulanır, vefkin mürekkebi suya karıştığında işlem sonuç vermeye başlar.

İç Çamaşırı Büyüsü ne kadar sürede etki eder?

İç çamaşırı büyüsünün etki etmesi ortalama 21 gün içerisinde gerçekleşir. Elbette İç çamaşırına yapılan büyüherkeste farklı sürelerde etkisini gösterecektir. Hangi büyü olursa olsun gerçekleştirilen geri getirme işlemi profesyonel bir medyum ya da hoca tarafından etkimesi için gereken süre daha kısalabilecektir.

Lakin eğer işlemin gerçekleştirildiği kişinin üzerinde koruma varsa büyünün etkileri kişinin üzerindeki korumanın kapsamına doğru orantılı olarak azalacaktır. Yerine göre bazı güçlü korumalar yüzünden büyü yönünden sekebilir ya da geri tepebilir. Başkasına seken büyüler işlemle alakası olmayan başka bir kişiyi hedef alabilir.


Geri Döndürme Büyüleri - Emrullah Abla +905426144193

Bazı durumlarda işlem yaptıran kişiler farkında olmadan farklı bir kişiyi de kendilerine bağlayabilir. Eğer iyi bir hoca veya medyumdan yardım alıyorsanız, zaten işlem gerçekleştirilmeden önce kişinin üzerinde koruma olup olmadığı açığa çıkacaktır. Korumaya sahip olan kişiler için büyü öncesinde özel ve kapsamlı bir bakım yapmak şarttır. Bakımın neticesine göre karşılıkla mutabakatı takiben işlem safhasına geçilir.

İç Çamaşırı Büyüsü’nden nasıl sonuç alınır?

Kullanılacak çamaşırın büyü yaptırılan kişinin izlerini taşıyor olması önemli olduğundan kirli olması tercih sebebidir. Dikkat: kişinin kokusundan başka izlerin bulunduğu çamaşırları lütfen kullanmayınız. Aracı güçleri alındıracak bazı hataların yapılması sonucunda bu işlem çok olumsuz sonuçlar verebilir. Çamaşır büyüsünün etkili olması için koruma duaları ve tılsımlarla güçlendirilmesi gerekebilir. Koruma ve tılsım işlemlerinin herhangi bir tehlikeyi önlemesi için bu büyüye başvuran kişilerin diğer büyülerde olduğu gibi sabırlı olması gerekmektedir. Büyülerin 3 gün ya da 48 saat içinde gibi ibarelerle sonuç vermesi ancak mucizevi durumlarda mümkündür. Lütfen bu şekilde dileklerinizi gerçekleştireceğini iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments