Papaz Büyüsü, Türkiye ve bütün dünyada sık sık; geri döndürme, ayırma ve bağlama büyüsü için yapılan bir işlemdir. Roma çıkışlı olan bu büyü Hristiyanlığın Katolik Mezhebi’ne mensup alimlerce yapılabilir. Katolik tedrisatından geçmiş ve Latin elyazmalarını okuyabilen din alimlerince gerçekleştirildiğinden Türkiye’de de ün kazanmış bir işlemdir. Sizleri uyarmakta fayda görüyoruz, internette Papaz Büyüsü yaptığını iddia eden birçok medyum bulunmaktadır. Papaz Büyüsü’nün ilmi ve faziletine sahip olabilmek için medyumunuzun Latin geleneğine hâkim olması gerekir.


Papaz Büyüsü Medyum Emrullah Abla WhatsApp +905426144193

Türkiye’de bulunan kiliselerin büyük çoğunluğu Ermeni, Süryani ve Rum kiliseleridir. Bu cemaatlerin %95’i İstanbul merkezli Ortodoks Kilisesi’ne mensuptur; dolayısıyla herhangi bir kiliseye bu amaçla gitmeyiniz. Diğer tüm büyülerde olduğu gibi Papaz Büyüsü’nü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.

Papaz Büyüsü’yle neler gerçekleşir?

Antik Roma ve Yunan’da yapılan büyülerin yasaklanmasından sonra İtalya’da ortaya çıkmış olan Papaz Büyüsü, kısa sürede bütün Katolik alemine yayılmıştır. Almanya ve İngiltere’de Protestan Kilisesi’nin kurulmasının ardından yasaklanan bu büyü, günümüzde de İspanya, Fransa ve İtalya gibi ülkelerde yaşayan papazlarca yapılır. Türkiye’de de Latin din alimlerinden el almış kişilerce yapılan Papaz Büyüsü’nün, Latin dua kitaplarından ilimlenerek yazılan muskalar ile gerçekleştirilir. Sevdiğini geri döndürmek, giden eşi geri getirmek ve sevdiğini kendine bağlama için yaptırabilirsiniz.

Papaz Büyüsü nasıl yapılır?

Papaz Büyüsü birçok değerli materyal kullanılarak hazırlanan muskalar yardımıyla mühürlenir. Bu işlemde yararlanılan kaynaklar kökeni Ortaçağ’a dayanan Latin elyazmalarıdır. Bu kaynaklardan yararlanılarak özel, tılsımlanmış mürekkeplerle muskalar hazırlanır. Büyüyü yaptıran kişinin eline geçmeden etkisini gösteremeyecektir. Bu nedenle hazırlanan muskaların büyüyü yaptıran kişinin eline geçmiş olması şarttır.Papaz Büyüsü ne zaman sonuç verir?

Papaz Büyüsü’nün sonuç verme süresi büyüyü yapan kişinin mahareti ve yaptıran kişinin sabrıyla bağlantılı olarak değişir. İbrahimi dinlere mensup medyumların yaptığı bütün rahmani işlemler gibi bu büyü de Rab’bin takdirine göre sonuç verecektir. Ancak çok kısa sürede sonuç vereceği iddia edilen büyüleri yapan kişilerin mucizevi etkileri olmalıdır. Güvenilirliğinden emin olmadığınız medyumların verdikleri tarihlere itibar etmeyiniz. Unutmayınız ki bütün büyü, vefk ve tılsımlar sizin isteklerinizi iletmek için bir araçtır. Dileğinizin kabul olma süreci, en sonunda Allah’ın takdiridir. 

Tags:
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments