Tırnak Büyüsü uzaktan yapılması oldukça zahmetli bir büyüdür. Tırnak büyüsü, karşıdakini kendine bağlamak, zorla aşık etmek gibi amaçlarla kullanılır. Büyüyü yaptırmak isteyen kişinin tırnakları yakılır ve külleri   büyünün yapılacağı kişinin yemeğine ya da içeceğine konur. Tüm büyülerde olduğu gibi Tırnak Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Alanında kendini kanıtlamış hocalar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan özgün yorumları okumak için lütfen anasayfa altında yer alan Ziyaretçi Defteri‘ni okuyun.


Tırnak Büyüsü Medyum Emrullah Abla +905426144193

Tırnak Büyüsü nasıl yapılır?

Tırnak Büyüsü’nün yapılışı belli ritüeller içerir. Bu işlemleri kişinin kendi evinde yapabilmesi mümkündür. Yalnız başka alemlerle iletişim kurulması gerekeceği için çok ciddi bir risk altına girersiniz.

Tırnak Büyüsü yapılırken büyü yapan kişi yüzük takılan parmağa bazı tılsımlar, mümkünse başka alemlere sözü geçen biri tarafından, yazılmalıdır. Devamında bu parmağın etrafına gizli güçleri çekmesi amacıyla şekerli bir hamur yapılıp sarılır ve tılsımdaki yazının bu hamura geçtiğinden emin olunur. Devamında bu hamur gölgelikli, mümkünse çalılık bir alana gömülmelidir. Bu hamurun gömüldüğü gece, sunulan ikrama ilk riayet eden varlık medyumunuzla iletişime geçecektir.

Tırnak Büyüsü ne kadar sürede etki eder?

Tırnak Büyüsü’nün sonuç verme süresi büyüyü yapan kişinin mahareti ve yaptıran kişinin sabrıyla bağlantılı olarak değişir. İbrahimi dinlere mensup medyumların yaptığı bütün rahmani işlemler gibi bu işlem de Allah’ın takdirine göre sonuç verecektir. Ancak çok kısa sürede sonuç vereceği iddia edilen büyüleri yapan kişilerin mucizevi etkileri olmalıdır. Güvenilirliğinden emin olmadığınız medyumların verdikleri tarihlere itibar etmeyiniz. Unutmayınız ki bütün büyü, vefk ve tılsımlar sizin isteklerinizi iletmek için bir araçtır. Dileğinizin kabul olma süreci, en sonunda Allah’ın takdiridir.

Tırnak Büyüsü’nde nelere dikkat edilmelidir?

Dikkat edilmesi gereken bir husus, bu işlemin gündüz yapılmasıdır; gece vakti bu tür yerlerde doğaüstü güçleri çağıracak tılsımlarla dolaşmak tehlikeli olacaktır. Hazırladığınız hamurun kabul edilmesi halinde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Ancak lütfen dikkatli olunuz, bazı güçlerin aşık edilmeye çalışılan kişinin içine girebileceği ihtimali mevcuttur.

Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments